Nový systém výlepu plakátů

12.11.2012 13:02

V Dolním Bousově byl k 1. listopadu 2012 uveden do provozu nový systém informování o kulturních, sportovních a společenských akcích. Město má nyní ve správě 15 nových nebo opravených výlepových ploch o rozměrech 1900 x 1250 mm, které jsou rozmístěny nejen v Dolním Bousově, ale i ve spádových obcích. 

Výlepy plakátů a firemní propagaci na pozemcích, stavbách a zařízeních ve vlastnictví města Dolní Bousov lze provádět zásadně jen prostřednictvím služeb Informačního centra města Dolní Bousov. Plakáty a reklamy svévolně vylepené nebo umístěné na prostranstvích či zařízeních ve vlastnictví města, jakož i reklamy připevněné na sloupech veřejného osvětlení, dopravního značení či označnících zastávek, budou bez náhrady odstraněny.

Plakáty vylepujeme na plakátovací plochy vždy v neděli na libovolně dlouhou dobu dle Vaší objednávky. Minimální doba trvání zakázky je jeden týden. Místní spolky mají výlep plakátů (prostřednictvím Infocentra) do formátu A3 vč. zdarma.

Podrobné informace o podmínkách výlepu viz příloha Cenik a podminky.pdf (71 kB) a také objednávkový formulář Objednavka vylepu.pdf (59,9 kB).

 

Mapa výlepových míst


Zobrazit místo Výlepové plochy Dolní Bousov na větší mapě

Více zde: https://www.infocentrum.dolnibousov.cz/vylep-plakatu/

Zpět