Travesti skupina Hanky Panky vystoupí v Dolním Bousově

09.04.2013 15:04

Profesionální pražská travesti skupina Hanky Panky přiváží do Dolního Bousova zábavný pořad nabitý hvězdami hudebního i filmového nebe.

S pořadem pod názvem

Na přání diváků

vystoupí v Dolním Bousově ve středu 1. května 2013 od 19 hodin na sále ve Staročeské restauraci.

Cena vstupenky 190 Kč předprodej, 220,- na místě. Vstupenky jsou v předprodeji v infocentru v Kostelní ulici.

Čtveřice mužů Lukáš, Aleš, Martin a Libor, která se téměř každý večer promění díky třpytu večerních šatů a pestrých líčidel v krásné ženy, si tentokrát připravila zábavný pořad ušitý přímo na míru diváků. Zhruba šest měsíců měli diváci z různých měst a koutů celé republiky i Slovenska, kde tato v současné době velmi populární formace uvádí své pořady, možnost psát své nápady a tipy na to, co by rádi viděli.

Nejlepší návrhy byly vybrány a sestaveny do celovečerního pořadu nabitého nejen písničkami, ale i vtipnými scénkami, parodiemi herců, hereček, zpěváků a zpěvaček. Pořady, které se těší oblibě v řadě vyprodaných kulturních domů a divadel sestavuje tato skupina 2x do roka. Těšit se můžete na Hříšný tanec, Jeniffer Lopez, Christina Aquileru, Dianu Ross s Michaelem Jacksonem, Halinu Pawlowskou, Pavla Vítka, muzikál Mama Mia, PSY s hitovkou Gangam Style, Hanu Zagorovou nebo Tornádo Lue. Kopie daných zpěvaček jsou někdy natolik věrohodné, že byste je sami nerozeznali od originálu. Přijdtě se přesvědčit na vlastní oči.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.hankypankyshow.eu

Zpět