Sedmihorské léto odstartuje prázdniny

01.07.2024 09:46

Vystoupí hvězdy jako Richard Müller, Iva Janžurová či Simona Stašová

I letos si mohou zájemci zakoupit zvýhodněnou permanentku i s místenkou. Vstupenky najdete letos pouze na předprodejním portálu evstupenka.cz - zaplatiti a vytisknout je můžete také v infocentru v Dolním Bousově.

Už tradičně je festival protkán velkými jmény. Letos se poprvé na prknech v Sedmihorkách u Turnova objeví oblíbená Iva Janžurová se svým „jubilejním“ představením Pusťte mě ven. Po jejím boku jí bude sekundovat dcera (a zároveň režisérka představení) Sabina Remnudová. Toto představení Sedmihorské léto 2024 otevře v pondělí 1. července. V dalších divadelních představeních pak uvidíte Janu Paulovou, Václava Vydru, Simonu Stašovou, Jiřího Vlasáka, Ladislava Freje. V talk show pak neopakovatelnou Halinu Pawlowskou a hvězdu stand-upů Simonu.

Hvězdná jména ale nese také sekce hudební – Richard Müller s jeho nezapomenutelnými ikonickými hity, pod taktovkou Martina Kumžáka vystoupí MoonDance Orchestra a Filharmonie Hradec Králové s naproto dokonalým projektem Michael Jackson Symphony – zpěvu se ujmou Dasha, Naďa Wepperová, Dušan Kollár a Dušan Marko – a vězte, že pokud zavřete oči, uslyšíte Michaela Jacksona!
Dalšími peckami jsou bezesporu Pavel Šporcl s projektem Feeling Good, kdy ve neobvyklých aranžích zazní velké světové rockové a jazzové hity. Výjimkou nebudou sklady od Led Zepelin, The Who, Pink Floyd, G.Gershwina či Porga a mnohých dalších. Hudební třešničkou pak bude krásný koncert plný nostalgie a všem známých písní Karla Gotta v projektu MŮJ VZOR, BOŽSKÝ KAREL - Kristián Šebek zpívá písně Karla Gotta. Tento mladý muž láme rekordy v návštěvnosti a těší zlomená srdce fanynek božského Karla.

Další informace k jednotlivým akcím na www.sedmihorskeleto.cz

 
Zpět